Новини

Overwatch 2 вийшов із раннього доступу

Стоп, вона в ньому була??

Overwatch 2 вийшов із раннього доступу

Так, якщо хтось раптом не помітив – із переходом на free-to-play модель, шутер від Blizzard також увійшов у ранній доступ. Проте з початком шостого сезону та виходом кооперативного режиму Invasion, розробники заявили, що гра вийшла з цього стану й стала “повним” живим сервісом.

Що розробники вкладають у це поняття – сказати складно. Враховуючи те, що елементи прогресії в кооперативному режимі були відмінені, Blizzard не виконали обіцяне. Не виключаємо й того, що відтепер компанія змістить свій фокус на Diablo IV, спробує забути цей свій провал, і до OW2 буде, крім скінчиків, виходити лиш 1-2 героя на рік.