Overwatch 2 вийшов із раннього доступу
Стоп, вона в ньому була??
Так, якщо хтось раптом не помітив – із переходом на free-to-play модель, шутер від Blizzard також увійшов у ранній доступ. Проте з початком шостого сезону та виходом кооперативного режиму Invasion, розробники заявили, що гра вийшла з цього стану й стала “повним” живим сервісом.
Що розробники вкладають у це поняття – сказати складно. Враховуючи те, що елементи прогресії в кооперативному режимі були відмінені, Blizzard не виконали обіцяне. Не виключаємо й того, що відтепер компанія змістить свій фокус на Diablo IV, спробує забути цей свій провал, і до OW2 буде, крім скінчиків, виходити лиш 1-2 героя на рік.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл