Оновив драйвер AMD – отримав VAC-бан у Counter-Strike 2
Причиною блокування є внесення автоматичних змін у файл engine.dll під час використання функції Anti-Lag+
12 жовтня AMD випустила новий драйвер 23.10.1 для своїх відеокарт, який додав функцію Anti-Lag+ у гру Counter-Strike 2. Однак, власники відеокарт, які оновили драйвер, зіткнулися з проблемою отримання VAC-банів.
Представники Valve рекомендують гравцям не оновлювати драйвери відеокарт або не використовувати цю функцію. Розробники очікують випуску виправлення з боку AMD, щоб потім зняти помилкові блокування.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл