Новини

OldG позбавили слота в закритих кваліфікаціях на наступний сезон через “харасмент” у бік організаторів

Дізбанд?!

OldG позбавили слота в закритих кваліфікаціях на наступний сезон через “харасмент” у бік організаторів

Сталося це після вильоту колективу з 2 дивізіону і означає, що колективу знову доведеться грати відкриті кваліфікації. Або не доведеться…

Topson, No[o]ne та Kitrak покинули склад на сайті реєстрації команд, залишились Ceb та ReZolution.