Найгарячіші новини кіберспорту (Dota 2 та CS:GO) за 3-9 листопада
IEM Rio Major 2022 близиться до завершення. В Dota 2 вже почали відбуватися зміни ростерів.
Зміст
Бразильський патріотизм
Intel Extreme Masters Rio Major 2022 – це перший (але, вірогідно, не останній) мейджор з CS:GO, який проходить у Бразилії. Минулого разу ми застали лиш його початок, однак цього тижня готові оголосити результати одразу двох стадій чемпіонату.
На стадії Challengers, до MOUZ, Bad News Eagles і BIG у когорту переможців увійлшли Outsiders (на превеликий жаль, бо це замасковані VP), FURIA Esports (про що ми вже писали), Fnatic, Vitality та Cloud9 (також на жаль, бо це колишні Gambit). Для бразильських фанатів цей результат був скоріше таким, що розчаровує, бо з Challengers повилітали майже всі латиноамериканські команди. Єдиним виключенням стали вищезгадані FURIA, і тож на них була вся остання надія місцевих глядачів.
І FURIA цю надію повністю виправдали: завдяки блискучій серії з трьох перемог підряд вони стали одними з перших команд, які відправилися на стадію Champions (шкода лиш що разом із Cloud9)! Наступною трійкою складів, які вийшли в плей-офф, стали Heroic, Fnatic та Outsiders (дідько) – вони всі мали лиш одну поразку в Legends. Що ж до тих, хто кваліфікувався з двома поразками – ними стали MOUZ, Natus Vincere (слава Богу хоч так) і Team Spirit (“хороші росіяне”, що перебралися в Сербію). І таким чином плей-офф мейджора, нехай він і проводиться в Бразилії, майже наполовину російський. Що ж, сподіваємося, що FURIA принесуть перемогу своєму регіону; та й варіант “вболівати за NaVi” поки що теж актуальний.
Стадія Champions почнеться вже 10-го листопада, й через 3 дня після цього ми дізнаємося переможців IEM Rio Major. У наступному дайджесті ми обов’язково освітимо плей-офф цієї події, а також шоу-матч між бразильською та шведською збірними.
А де Дота?
А в Доті, як це зазвичай буває після світових чемпіонатів, відбуваються радикальні зміни складів. Поки що їх не так багато, але все одно є про що розповісти.
По-перше, ростер Thunder Awaken повністю розпався. Окрім DarkMago та Sacred, яких вже забрали до beastcoast, інші члени колективу стали вільними агентами (за слухами, вони підуть в EG). Навіть тренера в команди не залишилося, і тож організації доведеться збирати команду з нуля – і відомо, що вона вже над цим працює, без жодної думки про вихід зі сцени Dota 2.
По-друге, Talon Esports викупили в Invictus Gaming ключового гравця. Чан “Oli” Чон Кіен тепер гратиме за нову команду, вперше з 2018-го року. Вірогідно, IG хочуть освіжити свій ростер більш молодими гравцями, а Talon-ам навпаки не вистачало ще одного ветерана (в пару до Jabz із Fnatic).
І, як вишенька на торті, російський гравець swedenstrong, який чомусь досі грає за Natus Vincere, випадково злив майбутній ростер української команди. Окрім того, що він сам Ґєорґій лишиться в NaVi, до неї доєднаються білорус young G, казахи Malik і Malady, а також єдиний українець – Shigetsu. Видимо, NaVi принципово не хочуть шукати український талант, і єдиний компроміс із совістю, який вони змогли зробити – це “ну якщо не росіяне, то хоча б їхні сусіди з СНД”.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл