Новини

На Xbox Developer Direct був тізер… Quake 6?

На Xbox Developer Direct був тізер… Quake 6?

На сабреддіті Квейку, фанати легендарного шутеру помітили дещо неочікуване. На дошці в одному з кадрів наприкінці анонсу гри про Індіану Джонса був напис “Quake 6”, а нижче – намальований логотип франшизи.

Це жирний натяк на те, що MachineGames працюють над новою частиною Quake – і вірогідно з фокусом на синглплеєрі. До такого висновку можна прийти не тільки тому, що студія була відповідальною за перезапуск Wolfenstein, а й бо… Quake 5 не існує. Принаймні, нумермної частини – однак є суто-мультиплеєрна Quake Champions. Тож, припускаємо, номером 6 розробники хотіли підкреслити наявність одиночної кампанії.