На Xbox Developer Direct був тізер… Quake 6?
На сабреддіті Квейку, фанати легендарного шутеру помітили дещо неочікуване. На дошці в одному з кадрів наприкінці анонсу гри про Індіану Джонса був напис “Quake 6”, а нижче – намальований логотип франшизи.
Це жирний натяк на те, що MachineGames працюють над новою частиною Quake – і вірогідно з фокусом на синглплеєрі. До такого висновку можна прийти не тільки тому, що студія була відповідальною за перезапуск Wolfenstein, а й бо… Quake 5 не існує. Принаймні, нумермної частини – однак є суто-мультиплеєрна Quake Champions. Тож, припускаємо, номером 6 розробники хотіли підкреслити наявність одиночної кампанії.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл