Новини

MultiVersus зачиняється… На півроку

Стоп, ця гра була в беті??

MultiVersus зачиняється… На півроку

Цей безкоштовний файтинг, який минулоріч мав піковий онлайн у більш ніж 150,000 гравців, за останній час упав нижче, ніж деякі платні й старіші. Гравці обурені технічним станом гри – і, схоже, багато хто забув, що гра з дня “запуску” була у беті (в ній вже є магазин і проведено два сезони).

Тож розробники вирішили нагадати про це. Вони повідомили, що 25-го червня згорнуть бету, зачинять сервери й запустять гру… Напочатку 2024-го! Весь придбаний чи зароблений контент перенесеться в 1.0, але до того моменту гравці не зможуть ним користуватися. А найголовніше – рефанди не надаватимуться.

Таке рішення Player First Games (іронічна назва) обурило велику частину спільноти – особливо ту, яка витрачала на MultiVersus гроші. Навіть якщо в цей час не виходитиме оновлень – незрозуміла причина закриття серверів, враховуючи те, що це гра від багатої Warner Bros.