MultiVersus зачиняється… На півроку
Стоп, ця гра була в беті??
Цей безкоштовний файтинг, який минулоріч мав піковий онлайн у більш ніж 150,000 гравців, за останній час упав нижче, ніж деякі платні й старіші. Гравці обурені технічним станом гри – і, схоже, багато хто забув, що гра з дня “запуску” була у беті (в ній вже є магазин і проведено два сезони).
Тож розробники вирішили нагадати про це. Вони повідомили, що 25-го червня згорнуть бету, зачинять сервери й запустять гру… Напочатку 2024-го! Весь придбаний чи зароблений контент перенесеться в 1.0, але до того моменту гравці не зможуть ним користуватися. А найголовніше – рефанди не надаватимуться.
Таке рішення Player First Games (іронічна назва) обурило велику частину спільноти – особливо ту, яка витрачала на MultiVersus гроші. Навіть якщо в цей час не виходитиме оновлень – незрозуміла причина закриття серверів, враховуючи те, що це гра від багатої Warner Bros.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл