Міністерство юстиції США запевнило Activision Blizzard не обмежувати зарплатню кіберспортсменів
Тобто гравці від цього страждають?
Міністерство юстиції подало скаргу в Окружний суд США щодо спроби затвердити “Податок на збалансовану конкуренцію”, який істотно обмежує конкуренцію між професійними командами в Overwatch і Call of Duty за гравців шляхом лімітування максимальної зарплатні, яку ті їм можуть запропонувати.
Це, на думку міністерства, порушує Антимонопольний закон Шермана й негативно впливало на кожного гравця ліг OW і CoD з моменту їхнього існування – але натомість Activision Blizzard чітко стояли на тому, що він нічого не порушує й не шкодить суттєво гравцям у лігах.
І тим не менш, за рішенням суду – яке, скоріше за все, підтвердить і федеральний суддя – Activision Blizzard мусить скасувати цей податок, більше не обмежувати зарплатню гравців і не штрафувати команди за виплату “занадто великої” зарплатні.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл