Новини

Міністерство юстиції США запевнило Activision Blizzard не обмежувати зарплатню кіберспортсменів

Тобто гравці від цього страждають?

Міністерство юстиції США запевнило Activision Blizzard не обмежувати зарплатню кіберспортсменів

Міністерство юстиції подало скаргу в Окружний суд США щодо спроби затвердити “Податок на збалансовану конкуренцію”, який істотно обмежує конкуренцію між професійними командами в Overwatch і Call of Duty за гравців шляхом лімітування максимальної зарплатні, яку ті їм можуть запропонувати.

Це, на думку міністерства, порушує Антимонопольний закон Шермана й негативно впливало на кожного гравця ліг OW і CoD з моменту їхнього існування – але натомість Activision Blizzard чітко стояли на тому, що він нічого не порушує й не шкодить суттєво гравцям у лігах.

І тим не менш, за рішенням суду – яке, скоріше за все, підтвердить і федеральний суддя – Activision Blizzard мусить скасувати цей податок, більше не обмежувати зарплатню гравців і не штрафувати команди за виплату “занадто великої” зарплатні.