Microsoft позбулася команди, яка розробляла виживач від Blizzard
Анонс гри в жанрі виживання від Blizzard, яка, як повідомлялося, мала кодову назву “Odyssey”, відбувся рівно 2 роки тому. Проте відтоді дуже мало інформації про проєкт просочилося в мережу – ми досі не уявляємо як мав би виглядати його ігровий процес. І, схоже, так воно й лишиться, бо Microsoft розпустили команду, відповідальну за Odyssey.
Компанія, яка скупала цілі конгломерати з купою студій та інтелектуальних власностей (мова про ZeniMax й Activision Blizzard), тепер вимушена масово звільняти розробників посеред великої кризи у відеоігровій індустрії: лиш за цей місяць втратили роботу 1900 співробітників Microsoft. В таких рішеннях першими попадають під роздачу найменш перспективні проєкти, й ефективні менеджери вирішили, що Odyssey є саме таким.
У твіттері хвилею з’явилися повідомлення про пошук нової роботи від колишніх розробників Odyssey, й деякі також підтвердили, що проєкт був закритий. Спочатку може здатися, що таймінг не міг бути гіршим: лиш кілька днів тому виживач Palworld став одним з найбільших хітов у Стімі за весь час! Проте зважаючи на те, що нових цікавих ідей ми не бачили від Blizzard вже дуже довгий час, це могло й бути прагматично-вірним рішенням з боку Microsoft – бо жанр є досить перенасиченим, і якщо гра не мала чимось вирізнятися від умовного Расту чи Майнкрафту (останнім з яких, нагадаємо, Майки і так володіють) – то вірогідність її успіху була вкрай низька.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл