Новини

Microsoft позбулася команди, яка розробляла виживач від Blizzard

Microsoft позбулася команди, яка розробляла виживач від Blizzard

Анонс гри в жанрі виживання від Blizzard, яка, як повідомлялося, мала кодову назву “Odyssey”, відбувся рівно 2 роки тому. Проте відтоді дуже мало інформації про проєкт просочилося в мережу – ми досі не уявляємо як мав би виглядати його ігровий процес. І, схоже, так воно й лишиться, бо Microsoft розпустили команду, відповідальну за Odyssey.

Компанія, яка скупала цілі конгломерати з купою студій та інтелектуальних власностей (мова про ZeniMax й Activision Blizzard), тепер вимушена масово звільняти розробників посеред великої кризи у відеоігровій індустрії: лиш за цей місяць втратили роботу 1900 співробітників Microsoft. В таких рішеннях першими попадають під роздачу найменш перспективні проєкти, й ефективні менеджери вирішили, що Odyssey є саме таким.

У твіттері хвилею з’явилися повідомлення про пошук нової роботи від колишніх розробників Odyssey, й деякі також підтвердили, що проєкт був закритий. Спочатку може здатися, що таймінг не міг бути гіршим: лиш кілька днів тому виживач Palworld став одним з найбільших хітов у Стімі за весь час! Проте зважаючи на те, що нових цікавих ідей ми не бачили від Blizzard вже дуже довгий час, це могло й бути прагматично-вірним рішенням з боку Microsoft – бо жанр є досить перенасиченим, і якщо гра не мала чимось вирізнятися від умовного Расту чи Майнкрафту (останнім з яких, нагадаємо, Майки і так володіють) – то вірогідність її успіху була вкрай низька.