Новини

Microsoft повідомили про закриття сервісу підписки Game Pass

Microsoft повідомили про закриття сервісу підписки Game Pass

У майже 10-хвилинному відеозверненні, викладеному на Ютуб-канал Xbox, Філ Спенсер доповів, що компанія Microsoft більше не може підтримувати життєздатність Game Pass. Він визнав, що даний сервіс утримувався в збитковому стані з метою популяризації консолей Xbox, але так як цей план не спрацював, було прийняте рішення згорнути дану підписку.

Філ Спенсер також підтвердив, що ключову роль у цьому рішенні зіграли фанати Sony, які розгорнули кампанію в Твіттері проти Game Pass: “Можливо, ми би змогли втриматися навіть під велетенськими збитками, які відділ Xbox завдавав компанії Microsoft. Проте коли ми відкривали Twitter і кожного разу читали в коментарях про те, що Game Pass є надзвичайно-шкідливим для відеоігрової індустрії, що через витрачені на нього гроші в нас немає чудових кінематографічних АААА-ексклюзивів, і що придбання Activision Blizzard не зможе витягнути нас із прірви – ми повільно усвідомлювали, що Xbox рухається не в тому напрямі”.

Це катастрофічно-сумна новина для фанатів Xbox. Але не менш сумним є той факт, що, за словами Філа Спенсера, Microsoft не матиме змоги зробити рефанд геймерам, які придбали підписку на роки вперед. Названою причиною є ті колосальні суми, які компанії довелося витратити на юристів у судових справах щодо купівлі Activision Blizzard. У вигляді компенсації, всім, хто мав активну підписку на момент закриття Game Pass, буде наданий безкоштовний доступ до мультиплеєру Halo Infinite.

Що ж до майбутніх планів на розвиток Xbox, Філ Спенсер повідомив, що компанія буде “…оглядатися на досвід конкурентів”. І, судячи з усього сказаного, можна припустити, що мова була скоріше про Sony, ніж про Nintendo. Проте час покаже – цілом можливо, що ми неправильно зрозуміли голову Xbox.