Користувач Reddit замінив рідинне охолодження на турбіну в PC
Реддітор опублікував свій останній апгрейд PC, який вразив користувачів
Замість традиційного рідинного охолодження він вирішив приробити до корпусу справжню турбіну як вентилятор.
Така турбіна здатна розвивати швидкість до 110 тисяч обертів на хвилину і споживає лише 24 літри гасу за годину роботи. Незважаючи на свою потужність, вона майже не шумить – лише 130 децибел на відстані 1 метр. Таким чином, цей інженер стверджує, що рідинне охолодження є минулим століттям, а турбіни – майбутнє для PC.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл