Новини

Користувач Reddit замінив рідинне охолодження на турбіну в PC

Реддітор опублікував свій останній апгрейд PC, який вразив користувачів

Користувач Reddit замінив рідинне охолодження на турбіну в PC

Замість традиційного рідинного охолодження він вирішив приробити до корпусу справжню турбіну як вентилятор.

Така турбіна здатна розвивати швидкість до 110 тисяч обертів на хвилину і споживає лише 24 літри гасу за годину роботи. Незважаючи на свою потужність, вона майже не шумить – лише 130 децибел на відстані 1 метр. Таким чином, цей інженер стверджує, що рідинне охолодження є минулим століттям, а турбіни – майбутнє для PC.