Конфлікт між Apple й Epic спалахує з новою силою: дев’ятий окружний суд США встає на бік першої з компаній
Тіма Свіні лишили з голим п'ятаком.
Вірніше було б сказати, що цей конфлікт ніколи й не закінчувався. Нагадаємо, що судова справа, яку Epic почали через видалення Fortnite з App Store за порушення правил сервісу (обхід 30% податку, який Apple бере з мікротранзакцій), завершилася тим, що суд не виявив, що Apple є монополістом на ринку “мобільних ігрових транзакцій”, і хоча поведінка Apple є “антиконкурентною”, Епіки все одно зобов’язані виплатити їм $6,000,000 за порушення договору.
Але одразу ж після цього (й після того, як прохання про поновлення Фортнайту в App Store було відхилено), Епіки подали апеляцію – й процес щодо неї тривав аж до нещодавна. За його підсумками, суд справді визнав, що минула суддя помилилася… В тому що назвала поведінку Apple “антиконкурентною”: адже вона неправильно визначила ринок, про який іде мова, а Епіки – не надали свого визначення й валідної пропозиції по альтернативі для екосистеми iOS.
І хоча Apple визначає це як свою “гучну перемогу”, а Епіки – чіпляються за те, що рішення стосується лишень Акту Шермана, й усе ще можливо довести, що дії Apple є антиконкурентними, самі судді заявляють, що в їхню роботу входить не вирішення дебатів щодо впливу онлайн-транзакцій на економіку чи демократію, а лише застосування прецеденту до наявних фактів.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл