Новини

Компанія Take-Two заявляє, що віртуальна валюта не належить гравцеві

Компанія Take-Two заявляє, що віртуальна валюта не належить гравцеві

Take-Two подала клопотання про відхилення позову, в якому її звинувачують у незаконній діловій практиці щодо віртуальних валют. Позивач, неповнолітній гравець, вимагає повернення віртуальної валюти, яка залишилася в нього після закриття серверів NBA 2K, WWE 2K і PGA Tour 2K.

Адвокати компанії вказують на ліцензійну угоду, яка дає компанії право розпоряджатися своєю віртуальною валютою і не зобов’язує повертати її після завершення гри. Крім того, у позивача відсутні докази того, що він володіє віртуальною валютою проданою Take-Two.

Слухання за клопотанням заплановані на березень.

— Повністю згоден із Take-Two
— Ну і клоуни на адвокатах