Новини

Комп’ютер з Windows XP зловив вірус через 10 хвилин після підключення інтернету

Комп’ютер з Windows XP зловив вірус через 10 хвилин після підключення інтернету

Такий експеримент провів ютубер Ерік Паркер, який вирішив під’єднати віртуальну машину з Windows XP без антивірусу та брандмауера до інтернету. Як пояснює автор, щоб підчепити щось неприємне на комп’ютер з XP, навіть не потрібно відкривати браузер.

Хакери можуть використовувати інструменти для пошуків комп’ютерів із вразливими операційними системами. І щойно знаходиться такий комп’ютер, вони тут же починають бомбардувати його вірусами.

Через 10 хвилин після початку експерименту на комп’ютері з’явився шкідливий процес conhoz.exe, який є трояном. Ще за кілька хвилин на комп’ютері з’явився новий обліковий запис адміністратора і запущено FTP-сервер.

Тому якщо у вас комп’ютер з XP краще не підключайте його до інтернету