Дайджести

Хаотичний початок решаффлів у Valorant: все, що сталося за цей місяць

Зовсім скоро, професійну сцену буде не впізнати.

Зміст

  • 1 Всі лівають

Хаотичний початок решаффлів у Valorant: все, що сталося за цей місяць

Всі лівають

Ми починали розповідати про решаффли у Valorant в одному з минулих дайджестів. Якщо починалися вони досить типово для такого періоду, то станом на зараз зміни суттєво заділи всі основні команди – і вони будуть тривати до кінця року.

В американському регіоні, 100 Thieves розпрощалися з генеральним менеджером Даніелем “ddk” Кападія, а також гравцями Derrek і stellar. У той же час гравець bang, який лишився в команді, повідомляє, що поки що склад 100T на наступний сезон лишається невизначеним. Cloud9 покинули всі крім Xeppaa та jakee, а з Evil Geniuses пішов увесь їхній резервний ростер. Також є повідомлення, що основний ростер EG поставили перед вибором: або вони шукають нову команду, або їхня зарплатня урізається. Так само покинули свої команди чи почали шукати інші організації деякі гравці FURIA (dgzin, qck, mazin, а також тренер Carlão), Leviatán (Onur, Tacolilla та leaf), LOUD (aspas, Saadhak, tuyz і Less), MIBR (heat і murizzz) та NRG (s0m, FNS, ardiis, й ethos). Проте деяким організаціям вдалося в цьому хаосі здобути гравців. Зокрема, G2 Esports: цій команді пощастило підписати колишній ростер The Guard і заключити партнерство з Riot Games на наступний рік Валоранту. Щоправда, гравець tex у цьому процесі пішов, і організація вимушена шукати йому заміну. Крім того, Sentinels – команда, яка не є партнером Riot – підписала собі johnqt та Zellsis, а також подовжила контракт із TenZ.

Аналогічна ситуація простежується й у європейському регіоні. З минулого нашого огляду ситуації, гравців втратили BBL Esports (Turko), FUT Esports (mojj і Muj), Giants (rhyme), Team Liquid (dimasick і soulcas) і Team Vitality (BONECOLD і MOLSI). На фоні цього заява директора Fnatic щодо того, що склад гравців на наступний рік не зміниться, справді виглядає як новина, гідна уваги. Хоча і з цієї команди пішов головий тренер mini, а kamyk буде переведений в інактив (хоча його перемовини зі Fnatic усе ще ведуться). Щодо NaVi ходять чутки, що вони планують замінити cNed на когось іншого – можливо, на ardiis-а з NRG, бо той нібито планував возз’єднатися зі своїми колишніми тіммейтами. Також є звіти, за якими Kicks та runneR із Liquid перейдуть у Vitality, а Ліквіди натомість підпишуть Enzo.

А тим часом на тихоокеанській сцені скоріше відбувся обмін гравцями, ніж масовий вихід із команд. Хоч Global Esports втратила весь свій попередній склад крім Lightningfast, до команди доєднався Benkai із Paper Rex та Russ; у свою чергу Paper Rex отримали від Global Esports Monyet. Rex Regum Qeon замінили Emman-а на Estrella, після чого з команди пішов EJAY; в T1 на місце ban, Munchkin та iNTRO стали k1Ng, xccurate й iZu; з Talon Esports пішли два гравця (foxz й sushiboys) та тренер (Zeus – але не український, а тайландський Юттанагорн Каевконґ’яй), а з Team Secret пішли DubsteP й lenne.

Після всього переліченого варто зауважити, що решаффли досі тривають, і, скоріше за все, вже через кілька тижнів професійну сцену Валоранту буде складно впізнати.