Новини

Інформація про те, що геймплей GTA VI був злитий підлітком, підтвердилася

І він був не один.

Інформація про те, що геймплей GTA VI був злитий підлітком, підтвердилася

В далекому вересні минулого року ми повідомляли вам, що, за чутками, ролик із ігровим процесом Grand Theft Auto VI злив підліток із хакерської групи LAPSUS$. Але тільки зараз цю інформацію підтвердили BBC.

Вони ж розширили цю історію: у витоку замішані 18-річний Аріон Куртаж і його неназваний 17-річний помічник. Обидва мали аутизм – чим LAPSUS$, вочевидь, користувалися, спонукаючи молодих людей до “цифрового бандитизму” (як це влучно охарактеризував суд).

Хакерство цих двох заділо не тільки Rockstar, а й Microsoft, Uber та інші компанії. Навіть коли поліція спіймала Куртажа й посадила під домашній арешт без доступу до інтернету, йому вдалося продовжити діяльність за допомогою мікроконсолі від Amazon і хакнути корпоративний меседжер Rockstar.

Лишається лиш сподіватися, що цей талант колись одягне білу шапку.