Інформація про те, що геймплей GTA VI був злитий підлітком, підтвердилася
І він був не один.
В далекому вересні минулого року ми повідомляли вам, що, за чутками, ролик із ігровим процесом Grand Theft Auto VI злив підліток із хакерської групи LAPSUS$. Але тільки зараз цю інформацію підтвердили BBC.
Вони ж розширили цю історію: у витоку замішані 18-річний Аріон Куртаж і його неназваний 17-річний помічник. Обидва мали аутизм – чим LAPSUS$, вочевидь, користувалися, спонукаючи молодих людей до “цифрового бандитизму” (як це влучно охарактеризував суд).
Хакерство цих двох заділо не тільки Rockstar, а й Microsoft, Uber та інші компанії. Навіть коли поліція спіймала Куртажа й посадила під домашній арешт без доступу до інтернету, йому вдалося продовжити діяльність за допомогою мікроконсолі від Amazon і хакнути корпоративний меседжер Rockstar.
Лишається лиш сподіватися, що цей талант колись одягне білу шапку.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл