Гравці в Street Figther 6 грають на бета-клієнті після завершення бети
Capcom незадоволені.
ЗБТ нового файтингу від Capcom завершився ще в грудні, а разом із ним – були вимкнені сервери. Це мало б залишити гравців без доступу до гри, але ті хакули бета-клієнт і продовжують грати в змагальний режим онлайн через сервіси на кшталт Parsec.
Capcom, нехай і з великою затримкою, але відреагували на це вельми жорстко: всі гравці, які грали на бета-клієнті після завершення бети, не будуть допущені до Capcom Pro Tour – нагадаємо, з призовим фондом у $2,000,000 – і Street Fighter League. І в цьому є сенс: це не ще один випадок, коли видавці недоотримали грошей – це загроза конкурентоспроможності гравців на професійній сцені.
Інше питання, звісно, полягає в тому, як Капкоми будуть визначати хто грав у хакнутий бета-клієнт, якщо це відбувалося без під’єднання до серверів… Але всюди знайдуться свої стукачі.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл