Новини

Глава PlayStation: “Придбання Bungie більш вигідніше ніж Activision Blizzard”

Угода між Microsoft і Activision Blizzard наводить на роздуми про те, які активи для придбання можуть принести більшу цінність для корпорації

Глава PlayStation: “Придбання Bungie більш вигідніше ніж Activision Blizzard”

Глава PlayStation, Джим Раян, висловив думку, що придбання Bungie було більш вигідним для його компанії, ніж ActiBlizz для Microsoft. У той час як Microsoft заплатив за Activision Blizzard величезну суму в 69 мільярдів доларів, Sony придбала Bungie всього за 3,6 мільярда доларів.

Однак, така заява Раяна викликає деяке здивування. Bungie наразі має лише одну гру – Destiny 2, доходи від якої далеко не можна порівняти з тими, які приносять активи Activision Blizzard. Тому окупність угоди з Bungie залишається під питанням.