Глава PlayStation: “Придбання Bungie більш вигідніше ніж Activision Blizzard”
Угода між Microsoft і Activision Blizzard наводить на роздуми про те, які активи для придбання можуть принести більшу цінність для корпорації
Глава PlayStation, Джим Раян, висловив думку, що придбання Bungie було більш вигідним для його компанії, ніж ActiBlizz для Microsoft. У той час як Microsoft заплатив за Activision Blizzard величезну суму в 69 мільярдів доларів, Sony придбала Bungie всього за 3,6 мільярда доларів.
Однак, така заява Раяна викликає деяке здивування. Bungie наразі має лише одну гру – Destiny 2, доходи від якої далеко не можна порівняти з тими, які приносять активи Activision Blizzard. Тому окупність угоди з Bungie залишається під питанням.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл