G2 – чемпіони IEM Katowice 2023
G2 стали чемпіонами IEM Katowice 2023, перемігши у гранд-фіналі Heroic з рахунком 3:1.
Двоюрідні брати Нікола “NiKo” Ковач та Неманья “huNter-” Ковачі підняли трофей разом, що стало знаменною подією, особливо для молодшого з братів Ковачів, який тричі грав у гранд-фіналі IEM у Катовіце, перш ніж нарешті підняв культовий трофей у Польщі.
Цей титул для Джастіна “jks” Savage – другий IEM Katowice поспіль після того, як у 2022 році він виграв його разом з FaZe (іронічно, що в фіналі перемогли саме G2 з рахунком 3:0), що робить австралійця першим гравцем, який виграв його з 2016 року, і першим гравцем, який коли-небудь робив це з двома різними командами.
Інтернаціональна команда виграла титул, не програвши жодної серії і лише випустивши одну карту (до цього в них був вінстрік у 22 карти поспіль), у гранд-фіналі з п’яти найкращих, продовживши свою безперервну серію перемог до 12 матчів.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл