Fortnite повернувся на iOS!!… Але є нюанс.
Пройшло вже 3 з половиною роки з тих пір як Fortnite був видалений з App Store за наявність у грі можливості задонатити в обхід комісії Apple. І ось, після великої кількості програних судів і відмов повертати гру в магазин, Apple раптово дозволили завантажувати Fortnite зі сторонніх ресурсів!… Але тільки якщо ви живете в Європейському Союзі.
Як ви можете здогадатися, справа не в добрій волі Тіма Кука чи домовленості з Epic Games. Справа в нових регуляціях від Євросоюзу, з якими зобов’язані рахуватися Apple, якщо хочуть лишитися на тому чималому ринку. Одна з них передбачала можливість завантажувати додатки зі сторонніх ресурсів – тобто будь-які, не тільки Fortnite. Акаунт Фортнайту в твіттері радісно запостив про це, обізвавши ЄС “Європою” – хоча в цілком собі європейській Україні чи Великобританії гра все ще буде недоступною на iOS, бо ми поки що не в ЄС, а британці з нього добровільно вийшли.
Назвати це “перемогою Тіма Свіні” складно, бо він не мав у цьому рішенні ніякої ролі – ЄС і так кошмарили Apple з різних питань (наприклад, стандартизація зарядних пристроїв). Рівно як і назвати цю перемогу “великою”, бо Євросоюз – це всього лише 27 держав, які разом мають менше половини мільярдів населення.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл