Новини

Fortnite повернувся на iOS!!… Але є нюанс.

Fortnite повернувся на iOS!!… Але є нюанс.

Пройшло вже 3 з половиною роки з тих пір як Fortnite був видалений з App Store за наявність у грі можливості задонатити в обхід комісії Apple. І ось, після великої кількості програних судів і відмов повертати гру в магазин, Apple раптово дозволили завантажувати Fortnite зі сторонніх ресурсів!… Але тільки якщо ви живете в Європейському Союзі.

Як ви можете здогадатися, справа не в добрій волі Тіма Кука чи домовленості з Epic Games. Справа в нових регуляціях від Євросоюзу, з якими зобов’язані рахуватися Apple, якщо хочуть лишитися на тому чималому ринку. Одна з них передбачала можливість завантажувати додатки зі сторонніх ресурсів – тобто будь-які, не тільки Fortnite. Акаунт Фортнайту в твіттері радісно запостив про це, обізвавши ЄС “Європою” – хоча в цілком собі європейській Україні чи Великобританії гра все ще буде недоступною на iOS, бо ми поки що не в ЄС, а британці з нього добровільно вийшли.

Назвати це “перемогою Тіма Свіні” складно, бо він не мав у цьому рішенні ніякої ролі – ЄС і так кошмарили Apple з різних питань (наприклад, стандартизація зарядних пристроїв). Рівно як і назвати цю перемогу “великою”, бо Євросоюз – це всього лише 27 держав, які разом мають менше половини мільярдів населення.