Новини

Фанати додали до The Legend of Zelda: Breath of the Wild мультиплеєр

Але Nintendo знову все зіпсували.

Фанати додали до The Legend of Zelda: Breath of the Wild мультиплеєр

Все почалося в 2021 році, коли ютубер PointCrow запропонував $10,000 тому, хто зможе створити мультиплеєрний мод на цю гру. В липні минулого року, талановиті моддери AlexMangue і Sweet отримали свою винагороду, й разом із PointCrow готували цю розробку до релізу.

І от, він стався! Зайшовши в Дискорд-сервер цього ютубера, будь-хто зможе скачати цей мод і запустити його через емулятор Wii U. Судячи з відгуків, він працює чудово, і ролики PointCrow це підтверджують!…

Але подивитися останні ви не зможете. Бо Nintendo іншої думки про цей мультиплеєр: вони поскаржилися на всі відео про нього на тому Ютуб-каналі. Навіщо? Бо це Nintendo. Вони просто не люблять фанатів, які щось роблять для своїх серій.