Фанати додали до The Legend of Zelda: Breath of the Wild мультиплеєр
Але Nintendo знову все зіпсували.
Все почалося в 2021 році, коли ютубер PointCrow запропонував $10,000 тому, хто зможе створити мультиплеєрний мод на цю гру. В липні минулого року, талановиті моддери AlexMangue і Sweet отримали свою винагороду, й разом із PointCrow готували цю розробку до релізу.
І от, він стався! Зайшовши в Дискорд-сервер цього ютубера, будь-хто зможе скачати цей мод і запустити його через емулятор Wii U. Судячи з відгуків, він працює чудово, і ролики PointCrow це підтверджують!…
Але подивитися останні ви не зможете. Бо Nintendo іншої думки про цей мультиплеєр: вони поскаржилися на всі відео про нього на тому Ютуб-каналі. Навіщо? Бо це Nintendo. Вони просто не люблять фанатів, які щось роблять для своїх серій.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл