ESIC забанили joel за ставки проти себе
В офіційній заяві комісії з доброчесності в кіберспорті детально описані неправомірні дії гравця в CS:GO, а саме 17 ставок на ігри команди, за що йому тепер заборонено грати на турнірах, де ESIC є партнерами, тобто майже всі великі турніри.
NiP хотіли підписати гравця восени 2022 року, але їм нашептали, що гравець має проблеми з ставками. В жовтні того ж року його було виключено з складу Monte через ту саму причину.
Як виявилося, остання організація гравця GODSENT, під час знаходження в якій все дійство і відбувалося, допомагала комісії вже декілька місяців, про що йдеться в їх публікації. Після доказів, організація розігравала всі зв’язки з гравцем.
Ну і звісно ж, сам joel не згоден з звинуваченнями і буде з своїм адвокатом щось робити, про що йдеться в його пості, де Monte посміхаються з нього
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл