Новини

Директор Ridgeline Games, Маркус Лехто, пішов зі студії

Директор Ridgeline Games, Маркус Лехто, пішов зі студії

Наприкінці 2022 року Лехто очолив Ridgeline Games і став однією з головних складових наступної Battlefield. Маркус Лехто був досвідченим директором із роботою над такими проєктами, як Halo, що викликало впевненість у майбутньому франшизи.

Спочатку Лехто видалив усі згадки своєї роботи в Ridgeline Games із соціальних мереж. Згодом він підтвердив своє звільнення у Facebook.