Директор Ridgeline Games, Маркус Лехто, пішов зі студії
Наприкінці 2022 року Лехто очолив Ridgeline Games і став однією з головних складових наступної Battlefield. Маркус Лехто був досвідченим директором із роботою над такими проєктами, як Halo, що викликало впевненість у майбутньому франшизи.
Спочатку Лехто видалив усі згадки своєї роботи в Ridgeline Games із соціальних мереж. Згодом він підтвердив своє звільнення у Facebook.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл