Diablo IV не з’явиться в Game Pass
Принаймні поки що.
Іще до того, як стало відомо про перемогу Microsoft у суді проти FTC, ходили чутки про появу Diablo IV в Game Pass: виток з’явився в бразильському додатку для платежів. Фанати Xbox були настільки впевнені у перемозі, що чимало з них свідомо утримувалися від купівлі гри в надії, що вона з’явиться в перепустці.
Але президент Blizzard Майк Ібарра повідомив, що цього не станеться. Принаймні, найближчим часом – що цілком логічно, адже Microsoft іще не поглинула Activision. Але слова Ібарри можуть стосуватися й того, що гра не з’явиться в підписці взагалі – зрештою, Боббі Котик казав на суді про те, що йому не подобається Game Pass.
Чи можуть між Microsoft й Activision бути домовленості, про які ми ще не дізналися?
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл