Новини

Diablo IV не з’явиться в Game Pass

Принаймні поки що.

Diablo IV не з’явиться в Game Pass

Іще до того, як стало відомо про перемогу Microsoft у суді проти FTC, ходили чутки про появу Diablo IV в Game Pass: виток з’явився в бразильському додатку для платежів. Фанати Xbox були настільки впевнені у перемозі, що чимало з них свідомо утримувалися від купівлі гри в надії, що вона з’явиться в перепустці.

Але президент Blizzard Майк Ібарра повідомив, що цього не станеться. Принаймні, найближчим часом – що цілком логічно, адже Microsoft іще не поглинула Activision. Але слова Ібарри можуть стосуватися й того, що гра не з’явиться в підписці взагалі – зрештою, Боббі Котик казав на суді про те, що йому не подобається Game Pass.

Чи можуть між Microsoft й Activision бути домовленості, про які ми ще не дізналися?