Девід Вондергаар іде з Treyarch після 18 років роботи над Call of Duty
Сумний день для всіх фанатів Call of Duty.
Розробник оголосив на своїй сторінці в LinkedIn що йде зі студії, в якій відповідав за дизайн 8-х повноцінних частин Call of Duty (серед яких уся серія Black Ops), а також Warzone. Девід подякував своїм колишнім колегам і повідомив, що він залишатиметься у відеоігровій індустрії – прямо зараз він працює над проєктом, про який поки що не може нічого розповісти.
Фанатам франшизи, безумовно, буде сумно прощатися з настільки талановитим розробникам. Проте всім колись настає час іти, й Девід прослужив Call of Duty вже досить довгий час. Чекатимемо на його нові проєкти!
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл