Новини

Девід Вондергаар іде з Treyarch після 18 років роботи над Call of Duty

Сумний день для всіх фанатів Call of Duty.

Девід Вондергаар іде з Treyarch після 18 років роботи над Call of Duty

Розробник оголосив на своїй сторінці в LinkedIn що йде зі студії, в якій відповідав за дизайн 8-х повноцінних частин Call of Duty (серед яких уся серія Black Ops), а також Warzone. Девід подякував своїм колишнім колегам і повідомив, що він залишатиметься у відеоігровій індустрії – прямо зараз він працює над проєктом, про який поки що не може нічого розповісти.

Фанатам франшизи, безумовно, буде сумно прощатися з настільки талановитим розробникам. Проте всім колись настає час іти, й Девід прослужив Call of Duty вже досить довгий час. Чекатимемо на його нові проєкти!