Новини

Dark and Darker видалили зі Стіму через скаргу DMCA

Корейські інді-розробники у великій біді.

Dark and Darker видалили зі Стіму через скаргу DMCA

Окрім того, що цей PvPvE данжен кроулер зник з валвівської крамниці, його онлайн-функціонал перестав працювати. Студія Ironmace розповіла про те, що на їхній проєкт поскаржилися Nexon на основі “спотворених стверджень”, і вони вже вирішують це питання.

Але ось де все стає цікавіше. Ironmace складається на половину з колишніх працівників Nexon – видавника free2play-ігор у Кореї. І не так давно, корейська поліція зарейдила інді-студію на прохання Nexon, бо та, буцімто, використовувала в розробці вкрадений код. Однак тоді все обійшлося й фанатів Dark and Darker завірили, що все буде гаразд.

Тепер цілком очевидно, що нічого не гаразд, і варіанта два: або Ironmace дійсно є недоброчесними розробниками… Або ж Nexon намагаються задавити конкурента будь-якими доступними їм способами.