Новини

Через якусь там «палітіку», всі русняві гравці OG залишаються на болотах, а не їдуть на мейджор у Берліні

А що з обличчям???

Через якусь там «палітіку», всі русняві гравці OG залишаються на болотах, а не їдуть на мейджор у Берліні

На заміну взяли MinD_ContRol та Kitrak.