Новини

CD Projekt розпочала роботу над сиквелом Cyberpunk 2077

CD Projekt розпочала роботу над сиквелом Cyberpunk 2077

У парі твітів директор з квестів Cyberpunk 2077 Павло Саско і директор з оповіді Ігор Саржинський підтвердили, що офіційно розпочали роботу над сиквелом у новій бостонській студії, яку було спеціально відкрито для команди розробників «Orion».

Також Ігор Саржиньський заявив, що «Cyberpunk 2077 був лише розминкою».