Новини

Call of Duty DMZ більше не буде отримувати оновлень

Але в неї все ще можна буде пограти.

Call of Duty DMZ більше не буде отримувати оновлень

DMZ – це режим у Warzone 2.0, який був конкурентом російської escape from tarkov. Хоча напочатку цей “симулятор лутання” був сприйнятий позитивно, згодом він перестав отримувати оновлення. Не було новин щодо DMZ й на події Call of Duty Next.

Вони, однак, з’явилися в патч ноуті до першого сезону COD:MWIII. Activision, окрім того що, за СММ-ною традицією, подякували всім, хто коли-небудь запускав DMZ, повідомили, що більше не оновлюватимуть цей режим ніяким чином. Він, із усім вже-випущеним до нього контентом, усе ще буде доступний у лаунчері, проте жодні оновлення третього Modern Warfare чи Warzone 2.0 не будуть стосуватися цього режиму, а прогрес у ньому буде відокремленим.

При цьому варто нагадати, що DMZ не встиг навіть вийти з бети. Це особливо-прискорбно зважаючи на наших малоросиків, у яких тепер є чудова причина й надалі не вилазити з таркова й піднімати московитській грі онлайн.