Новини

Blizzard прибрали з Overwatch 2 останній PvE-режим, бо “він не відрезовнував із гравцями”

Blizzard прибрали з Overwatch 2 останній PvE-режим, бо “він не відрезовнував із гравцями”

Драма навколо PvE-режима Overwatch 2 й до сих пір є найяскравішою демонстрацією падіння Blizzard у якості їхніх відеоігор. Головним чином тому, що PvE-режим із прогресією був, буцімто як, головною причиною створення сіквелу до популярного геройського шутера – й тут Blizzard повідомляють, що він відміняється, а сюжетні місії виходять без системи прогресії. Мотивації їх перегравати немає, й тож наврядчи ви зможете пройти сюжетну кампанію OW2 з кимось окрім ботів.

Але був іще один нішевий PvE-режим, у який грало трохи більше людей. Мова про Hero Mastery Gauntlet – тавер дефенс на трьох гравців, у якому, здобуваючи очки на різних рівнях складності, можна було виграти невеликі косметичні винагороди. Так ось – він більше не буде доступним: як повідомив менеджер спільноти Kaedi, режим чомусь не відрезонував із гравцями, як розробники сподівалися, й його замінять… Та… Нічим його не замінять, власне.

І таким чином, можна констатувати, що PvE в Овервотчі офіційно вмерло, й наврядчи його найближчим часом пробуватимуть повернути до життя.