Blizzard прибрали з Overwatch 2 останній PvE-режим, бо “він не відрезовнував із гравцями”
Драма навколо PvE-режима Overwatch 2 й до сих пір є найяскравішою демонстрацією падіння Blizzard у якості їхніх відеоігор. Головним чином тому, що PvE-режим із прогресією був, буцімто як, головною причиною створення сіквелу до популярного геройського шутера – й тут Blizzard повідомляють, що він відміняється, а сюжетні місії виходять без системи прогресії. Мотивації їх перегравати немає, й тож наврядчи ви зможете пройти сюжетну кампанію OW2 з кимось окрім ботів.
Але був іще один нішевий PvE-режим, у який грало трохи більше людей. Мова про Hero Mastery Gauntlet – тавер дефенс на трьох гравців, у якому, здобуваючи очки на різних рівнях складності, можна було виграти невеликі косметичні винагороди. Так ось – він більше не буде доступним: як повідомив менеджер спільноти Kaedi, режим чомусь не відрезонував із гравцями, як розробники сподівалися, й його замінять… Та… Нічим його не замінять, власне.
І таким чином, можна констатувати, що PvE в Овервотчі офіційно вмерло, й наврядчи його найближчим часом пробуватимуть повернути до життя.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл