Новини

13-річний гравець уперше в світі пройшов Tetris на NES!

13-річний гравець уперше в світі пройшов Tetris на NES!

“Стоп-стоп-стоп” – скажете ви. “Як це – пройти Тетріс?”. На професійній сцені Тетрісу (яка – ви здивуєтеся, але – так, існує й квітне навіть по сьогоднння) цим поняттям позначають доходження до “кіллскріну” – тобто моменту, коли гра зависає й не дає себе продовжити.

Tetris на NES відомий як особливо-складний, бо на 29 рівні через швидкість падіння блоків їх неможливо стабільно пересувати зі сторони в сторону без особливої техніки. Цих технік було щонайменше дві й вони вимагають нелюдської спритності в руках – професійних гравців у Tetris за правом можна назвати “кібератлетами”)

Крім того, на пізніх рівнях гравцям заважали кольорові схеми, через які блоки було складно бачити. Проте феноменальний 13-річний гравець під ніком Blue Scuti подолав цей бар’єр, і не тільки дійшов до зависання гри, а й зробив це зі стилем: він пройшов крізь перший “бар’єр кіллскріну” на 155 рівні, зачистивши більше рядків, ніж для нього потрібно. Це зробило “проходження” гри ще складнішим, але хлопець не здався, завершив іще два рівня й крашнув гру на 157 – що, вірогідно, ще довгий час буде світовим рекордом, бо його побиття вимагатиме не тільки здібної гри, але й талану.

Подивитися повну гру цього дарування разом із інтерв’ю з ним ви можете тут.